Tomasz Tittinger

Mgr Fizjoterapii, PTS Certificate Oxford, United Kingdom.
Akredytowany instruktor Terapii manualnej, Terapii IASTM oraz Tapingu.

Jestem fizjoterapeutą zajmującym się rehabilitacyjnym badaniem i leczeniem osób dorosłych. W dziale/zakładce "rehabilitacja" znajdą Państwo szczegółowy opis świadczonych usług jak i wykaz schorzeń którymi się zajmuję. Najczęściej są to manualne terapie schorzeń narządu ruchu (w szczególności kręgosłupa) jak i zaawansowana rehabilitacja sportowa.
Jako fizjoterapeuta pracujący w szpitalnym oddziale neurologii nabyłem doświadczenia, które pomaga mi na prawidłowe postępowanie w przypadku schorzeń kręgosłupa takich jak: dyskopatia, kręgozmyk, rwa kulszowa, rwa ramienna, lumbago itp.
Moją wielką pasją jest sport, a praca ze sportowcami sprawia mi szczególną satysfakcję. W czasie ostatnich kilku lat mojej pracy miałem okazję pracować z wieloma wspaniałymi sportowcami wśród których byli również Mistrzowie Polski, Europy a nawet Świata. Niezależnie od poziomu zaawansowania sportowego mojego pacjenta, każdy z nich jest podejmowany indywidualnie gdyż tylko takie postępowanie ma szansę na osiągnięcie wspólnego sukcesu, którym jest powrót do pełnej sprawności fizycznej.
Od 2008 roku wraz z kolegą Rafałem Słoniakiem prowadzę działalność naukowo-szkoleniową. Owocem tej współpracy było wydanie trzech książek/ podręczników naszego autorstwa których tematyką był Taping Rehabilitacyjny i Taping Sportowy.
W roku 2017 wspólnie z Rafałem Słoniakiem napisaliśmy i wydaliśmy pierwszy polski podręcznik dla terapeutów do igłoterapia (dry needlig) noszący tytuł „Igłoterapia w Rehabilitacji”.
Od 2007 roku prowadzimy szkolenia dla fizjoterapeutów, masażystów, trenerów sportowych oraz lekarzy z zakresu Tapingu Rehabilitacyjnego, Igłoterapii oraz Terapii Manualnej Kręgosłupa. Nasze szkolenia odbywają się na terenie całego kraju a od 2010 roku również za granicą.

Zapraszam do mojego Gabinetu Rehabilitacji w Rzeszowie!
Tomasz Tittinger

premium website template